Top
کنترل پنل آدرس پذیر 6 لوپ ناده

کنترل پنل آدرس پذیر 6 لوپ ناده

کنترل پنل آدرس پذیر 6 لوپ

 

مشخصات فنی:

نوع کالا: کنترل پنل آدرس پذیر
تعداد لوپ: 6
برند: ناده
منبع تغذیه خارجی: 24 ولت DC
حداکثر جریان مصرفی: 110 میلی آمپر
کلاس حفاظتی IP40
رنگ: سفید
جنس: ABS
دمای کاری: 10- الی 55 درجه سانتی گراد

تماس بگیرید

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر ناده

این کنترل پنل آدرس پذیر توانایی ثبت 10000 رویداد آخر را در حافظه خود دارد. این رویدادها را می‎توانیم از طریق صفحه نمایش LCD مشاهده نماییم. یک عدد لامپ LED کوچک وضعیت سیستم را نمایش می دهد. این کنترل پنل آدرس پذیر توانایی پشتیبانی از 32 پنل تحت شبکه RING و همچنین پشتیبانی از 32 پنل تحت شبکه با پروتکل RS485 را داراست. قابلیت پشتیبانی از چند زبان باعث راحتی کار استفاده کنندگان از سیستم می گردد.
 

کنترل پنل آدرس پذیر 6 لوپ

کنترل پنل مغز متفکر سیستم‎های اعلام حریق می‎باشد. این تجهیز، داده ها را از دتکتورهای وصل شده دریافت نموده و آن‎ها را پردازش می‎نماید. در صورتی که پنل تشخیص دهد که حریق اتفاق افتاده است، وضعیت را از طریق تجهیزات هشداردهنده (آژیرها و فلاشرها) اطلاع می دهد. در سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر از لوپ های کنترلی استفاده می شود. این لوپ های کنترلی تعداد مشخصی از آشکارسازها را پشتیبانی نموده و به هرکدام از آن‎ها کد مخصوصی تخصیص می دهد. هرگاه یک حسگر عمل نماید، آن کد مخصوص به پنل ارسال می شود. این موضوع باعث می شود در برای پیدا کردن محل احتراق دردسر کمتری وجود داشته باشد و تلفات جانی و مالی به حداقل برسد.

 

برای دسترسی به سایر محصولات ناده بر روی لینک کلیک کنید. همچنین برای آگاهی از آخرین قیمت ها میتوانید به کانال تلگرام مستر برق به آدرس t.me/mrbargh مراجعه نمایید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

{profishop:copyright} My title page contents