Top

درباره ما

فروشگاه اینترنتی  مِستر برق    MR.Bargh

فروشگاه اینترنتی مِستر برق ، راحت­ ترین و پر اعتمادترین مکان برای خرید اینترنتی کالاها و تجهیزات برقی در ایران است. تمامی ایرانیان و فعالان بازار برق می توانند تجهیزات برقی خود  را به صورت آنلاین و یا تلفنی و با بهترین قیمت از این فروشگاه مجازی خریداری و به آسانی تحویل بگیرند. مِستر برق با امکان روش های پرداخت و خرید متنوع امکان خرید را در هر زمان و مکانی با شرایط ساده  فراهم نموده است.

از مهم­ترین برتری این فروشگاه مجازی، ارائه خدمات نصب با کمک تکنسین­ های حرفه­ ای برای مشتریان خود با قیمت­ های جذاب است. به طوری که بسیاری از مشتریان ما پس از خرید با قیمت­ های باور نکردنی از ما خدمات نصب را نیز به تکنسین ­های مورد اعتماد ما سپرده اند. از جمله مشتریان بزرگ و همیشگی ما می­توان به تعداد زیادی از فروشگاه­ های بزرگ در خیابان لاله­ زار ، همچنین در سراسر ایران و نیز مشتریان بزرگی نظیر دانشگاه­ هایی از سراسر کشور از جمله دانشگاه آزاد پردیس، دانشگاه آزاد خرم آباد و .... نام برد که بسیاری از آن ­ها پس از خرید از فروشگاه ما خدمات نصب را نیز به تکنسین­ های مورد اعتماد این فروشگاه سپرده ­اند.

 

تمامی کالاها و خدمات حسب مورد دارای استانداردهای معتبر جهانی و یا ایران را از مراجع مربوطه داشته و فعالیتهای این فروشگاه مجازی تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 

{profishop:copyright} My title page contents