Top
دتکتور دود بیسیم برند فایروال مدل D2

دتکتور دود بیسیم برند فایروال مدل D2

دتکتور باسیم D2 با ولتاژکاری 9VDC ~16VDC ، جامپر تنظیم حالت کارکردخروجی NO ، NC ، دارای بیزر داخلی

 

 60 ماه گارانتی

 

همکاران محترم برای آگاهی از قیمت های همکاری با شماره تلفن 88917919 و 88919035 تماس حاصل فرمایید.


تماس بگیرید

محصولات مشابه

 • دتکتور دود با سیم
  دتکتور دود با سیم فایروال برای تشخیص دود و حریق است. این دتکتور مانند سایر حسگرهای دزدگیر پس از تشخیص شرایط غیرعادی وضعیت را به پنل مرکزی اطلاع داده و پنل مطابق با شرایط از پیش تعیین شده تجهیزات اعلام کننده (مانند آژیر و فلاشر) را به کار می اندازد. تغذیه این دتکتور از پنل اصلی می باشد. این دتکتور با استفاده از کابل 2 زوج به دستگاه متصل می شود. فارغ از آژیرهای متصل به دستگاه، این دتکتور خود دارای بیزر (آژیر) داخلی است. این محصول به مانند سایر تجهیزات فایروال دارای گارانتی 5 ساله معتبر می باشد.
  دزدگیر اماکن چیست؟
  دزدگیر یا سیستم اعلام سرقت سیستمی است که به هنگام تشخیص عبور و مرور غیرمجاز از طریق مختلف، وضعیت را هشدار می‎دهد. دزدگیرهای متفاوت موجود در بازار علیرغم تفاوت‎های ظاهری، کارکرد مشابهی دارند. همه دزدگیرها دارای یک پنل مرکزی هستند که مغز متفکر دزدگیر محسوب می‎شود. این پنل از سویی داده‎ها را از تجهیزات تشخیص وضعیت مانند چشمی و دتکتور و ... گرفته و از طرف دیگر دستورات را به تجهیزات اعلام کننده وضعیت مانند آژیر، بلندگو و .... منتقل می‎کند. برخی از پنل‎ها توانایی SMS کردن یا اعلام پیام ضبط شده با استفاده از تماس تلفنی شرایط ویژه مانند قطع برق، ایجاد خطای داخلی، بکار افتادن تشخیص دهنده ها و ... را دارند.

   

  برای دسترسی به دزدگیر های فایر وال بر روی لینک کلیک کنید. همچنین برای آگاهی از آخرین قیمت ها میتوانید به کانال تلگرام مستر برق به آدرس t.me/mrbargh مراجعه نمایید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

{profishop:copyright} My title page contents