Top
چشم باسیم برند فایروال مدل H6

چشم باسیم برند فایروال مدل H6

طول دید 12M ، زاویه دید 110 درجه ، ولتاژکاری 9VDC ~ 16VDC ، دارای پایه فابریک ، خروجی TAMPER و شاسی جهت حفاظت از سنسور ، جامپر تنظیم حالت کارکرد خروجی NO ، NC

 

60 ماه گارانتی

 

همکاران محترم برای آگاهی از قیمت های همکاری با شماره تلفن 88917919 و 88919035 تماس حاصل فرمایید.

 


تماس بگیرید

محصولات مشابه

سنسور چشمی باسیم مدل H6

 • سنسور چشمی با سیم H6 فایروال دارای فرکانس عملکرد 315مگاهرتز می باشد. مانند اکثر محصولات فایروال این سنور توانایی ست شدن با تمامی تجهیزات هم فرکانس را داراست. دامنه دید این سنسور چشمی تا حدود 12 متر و زاویه دید آن 110 درجه می باشد. ولتاژ کاری این دستگاه 9 الی 16 ولت DC است. این سنسور چشمی دارای خروجی TAMPER و شاسی جهت حفاظت از سنسور بوده و  همچنین می تواند وضعیت باتری را به پنل اعلام کند تا در صورت ضعیف شدن باتری، پنل اطلاع رسانی کند. یک عدد پایه فابریک نیز به همراه این چشمی عرضه می گردد. وزن این سنسور 300 گرم و جنس بدنه آن از پلاستیک می باشد. سنسور چشمی بی سیم فایروال مدل H6 دارای 60 ماه گارانتی می باشد.
  تکنولوژی سنسور چشمی H6
  سنسور چشمی با سیم H6 یک آشکار ساز حرکت است. این سنسور برای تشخیص حرکت از PIR استفاده می نماید. طریقه تشخیص به این شکل است که چشمی به صورت مداوم امواج مادون قرمز را به محیط می فرستد و فیدبک می گیرد، هرگاه زمان بازگشت این امواج به سنسور تغییر کرد مشخص می گردد جسمی مابین سنسور و اجسام موجود قرار گرفته است. این عمل سبب تحریک این تشخیص دهنده شده و نتایج به پنل ارسال می گردد تا با تنظیمات از پیش تعیین شده توسط کاربر واکنش نشان داده شود.
  آشکار ساز مادون قرمز پیزوالکتریک از کریستال پیزوالکتریک، فیلتر فیبر نوری و ترانزیستور FET تشکیل شده است.
  محدوده دید این چشمی ها به گونه ای است که هرچقدر فاصله اشیا و اجسام به چشمی نزدیک تر باشد سنسور قوی تر عمل می کند و چشمی باید به گونه ای وصل شود که سوژه در خط افق قرار گیرد.
  دزدگیر اماکن چیست؟
  دزدگیر یا سیستم اعلام سرقت سیستمی است که به هنگام تشخیص عبور و مرور غیرمجاز از طریق مختلف، وضعیت را هشدار می‎دهد. دزدگیرهای متفاوت موجود در بازار علیرغم تفاوت‎های ظاهری، کارکرد مشابهی دارند. همه دزدگیرها دارای یک پنل مرکزی هستند که مغز متفکر دزدگیر محسوب می‎شود. این پنل از سویی داده‎ها را از تجهیزات تشخیص وضعیت مانند چشمی و دتکتور و ... گرفته و از طرف دیگر دستورات را به تجهیزات اعلام کننده وضعیت مانند آژیر، بلندگو و .... منتقل می‎کند. برخی از پنل‎ها توانایی SMS کردن یا اعلام پیام ضبط شده با استفاده از تماس تلفنی شرایط ویژه مانند قطع برق، ایجاد خطای داخلی، بکار افتادن تشخیص دهنده ها و ... را دارند.

   

  برای دسترسی به دزدگیر های فایر وال بر روی لینک کلیک کنید. همچنین برای آگاهی از آخرین قیمت ها میتوانید به کانال تلگرام مستر برق به آدرس t.me/mrbargh مراجعه نمایید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

{profishop:copyright} My title page contents