Top
چشم بی سیم برند فایروال مدل H9

چشم بی سیم برند فایروال مدل H9

چشم بی سیم H9 با فرکانس عملکرد 315MHZ ، امکان ست کردن بروی سایر تجهیزات 315MHZ موجود در بازار ، طول دید 12M ،زاویه دید 110 درجه ، ولتاژکاری 9VDC ، دارای پایه فابریک ، اعلام وضعیت باطری به دزدگیر ، قابلیت تاخیرزمان تحریک 5ثانیه به 50 ثانیه رادارد

 

 60 ماه گارانتی

 

همکاران محترم برای آگاهی از قیمت های همکاری با شماره تلفن 88917919 و 88919035 تماس حاصل فرمایید.

 


قیمت: 400000 تومان

محصولات مشابه

 • سنسورچشمی بی سیم H9
  سنسورچشمی بی سیم H9 دارای فرکانس عملکرد 315مگاهرتز می باشد. مانند اکثر محصولات فایروال این سنور توانایی ست شدن با تمامی تجهیزات هم فرکانس را داراست. دامنه دید این سنسور چشمی تا حدود 12 متر و زاویه دید آن 110 درجه می باشد. ولتاژ کاری این دستگاه 9 ولت DC است و برق آن از طریق باتری تامین می‎گردد. یکی از ویژگی های این چشمی دارا بودن قابلیت تاخیر زمان تحریک است که می تواند بین 5 الی 50 ثانیه تغییر کند. همچنین این چشمی می تواند وضعیت باتری را به پنل اعلام کند تا در صورت ضعیف شدن باتری، پنل اطلاع رسانی کند. جنس بدنه چشمی پلاستیک می باشد. یک عدد پایه فابریک نیز به همراه این چشمی عرضه می گردد. سنسور چشمی بی سیم فایروال مدل H9 دارای 60 ماه گارانتی می باشد.
  دزدگیر اماکن چیست؟
  دزدگیر یا سیستم اعلام سرقت سیستمی است که به هنگام تشخیص عبور و مرور غیرمجاز از طریق مختلف، وضعیت را هشدار می‎دهد. دزدگیرهای متفاوت موجود در بازار علیرغم تفاوت‎های ظاهری، کارکرد مشابهی دارند. همه دزدگیرها دارای یک پنل مرکزی هستند که مغز متفکر دزدگیر محسوب می‎شود. این پنل از سویی داده‎ها را از تجهیزات تشخیص وضعیت مانند چشمی و دتکتور و ... گرفته و از طرف دیگر دستورات را به تجهیزات اعلام کننده وضعیت مانند آژیر، بلندگو و .... منتقل می‎کند. برخی از پنل‎ها توانایی SMS کردن یا اعلام پیام ضبط شده با استفاده از تماس تلفنی شرایط ویژه مانند قطع برق، ایجاد خطای داخلی، بکار افتادن تشخیص دهنده ها و ... را دارند.

   

  برای دسترسی به دزدگیر های فایر وال بر روی لینک کلیک کنید. همچنین برای آگاهی از آخرین قیمت ها میتوانید به کانال تلگرام مستر برق به آدرس t.me/mrbargh مراجعه نمایید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

{profishop:copyright} My title page contents