Top
پدال اعلام سرقت با سیم برند فایروال مدل P3

پدال اعلام سرقت با سیم برند فایروال مدل P3

پدال اعلام سرقت P3 جنس فلزی ، خروجی NO ، NC

 

 60 ماه گارانتی

 

همکاران محترم برای آگاهی از قیمت های همکاری با شماره تلفن 88917919 و 88919035 تماس حاصل فرمایید.


قیمت: 160000 تومان

محصولات مشابه

 • آژیر پیزو تک صدا

  آژیر پیزو فایروال ، آژیر مخصوص دزدگیر اماکن است که صدای بسیار بلندی تولید می کند و مناسب استفاده در فضاهای باز می باشد. پیزو مستقیما از پنل اصلی تغذیه می شود و به پورت مخصوصی که روی برد برای آن به نام SP تعبیه شده است متصل می گردد. این آژیرهای پیزو را می توان به سه دسته تقسیم کرد که به ترتیب از بزرگتر به کوچکتر عبارتند از:
  بلندگو(speaker) و سیرن(siren) و پیزو(piezo)
  ابعاد پیزو 9*9*9 سانتی متر بوده و وزن آن 100 گرم است. بدنه این آژیر از جنس پلاستیک می باشد. این دستگاه تک صدا بوده و ولتاژ ورودی اش 12 ولت می باشد.
  دزدگیر اماکن چیست؟
  دزدگیر یا سیستم اعلام سرقت سیستمی است که به هنگام تشخیص عبور و مرور غیرمجاز از طریق مختلف، وضعیت را هشدار می‎دهد. دزدگیرهای متفاوت موجود در بازار علیرغم تفاوت‎های ظاهری، کارکرد مشابهی دارند. همه دزدگیرها دارای یک پنل مرکزی هستند که مغز متفکر دزدگیر محسوب می‎شود. این پنل از سویی داده‎ها را از تجهیزات تشخیص وضعیت مانند چشمی و دتکتور و ... گرفته و از طرف دیگر دستورات را به تجهیزات اعلام کننده وضعیت مانند آژیر، بلندگو و .... منتقل می‎کند. برخی از پنل‎ها توانایی SMS کردن یا اعلام پیام ضبط شده با استفاده از تماس تلفنی شرایط ویژه مانند قطع برق، ایجاد خطای داخلی، بکار افتادن تشخیص دهنده ها و ... را دارند.

   

  برای دسترسی به دزدگیر های فایر وال بر روی لینک کلیک کنید. همچنین برای آگاهی از آخرین قیمت ها میتوانید به کانال تلگرام مستر برق به آدرس t.me/mrbargh مراجعه نمایید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

{profishop:copyright} My title page contents