Top
شوک سنسور بی سیم برند فایروال مدل S1

شوک سنسور بی سیم برند فایروال مدل S1

شوک سنسور بی سیم S1 با فرکانس 315MHZ ، قابلیت نصب بروی دیوار و شیشه ، امکان ست کردن بروی سایردزدگیرهای 315MHZ موجود دربازار

 

 60 ماه گارانتی

 

همکاران محترم برای آگاهی از قیمت های همکاری با شماره تلفن 88917919 و 88919035 تماس حاصل فرمایید.


تماس بگیرید

محصولات مشابه

 • شوک سنسور بی سیم فایروال یکی از متعلقات دزدگیر فایروال است که قابلیت نصب بر روی دیوار و شیشه را دارد. این محصول که به هدف تشخیص لرزش ساخته شده است از جنس پلاستیک بوده و ابعاد آن 2*6*10 سانتی متر می‎باشد. این تجهیز مانند سایر محصولات فایروال دارای گارانتی 5 ساله می باشد.
  شوک سنسور بی سیم فایروال دارای کلید مدتست جهت کد دهی آسان می باشد. جنس این شوک سنسور از پلاستیک و رنگ آن سفید است. این محصول مخصوص پنل های دزدگیر F6 و F7 می‎باشد.
  دزدگیر اماکن چیست؟
  دزدگیر یا سیستم اعلام سرقت سیستمی است که به هنگام تشخیص عبور و مرور غیرمجاز از طریق مختلف، وضعیت را هشدار می‎دهد. دزدگیرهای متفاوت موجود در بازار علیرغم تفاوت‎های ظاهری، کارکرد مشابهی دارند. همه دزدگیرها دارای یک پنل مرکزی هستند که مغز متفکر دزدگیر محسوب می‎شود. این پنل از سویی داده‎ها را از تجهیزات تشخیص وضعیت مانند چشمی و دتکتور و ... گرفته و از طرف دیگر دستورات را به تجهیزات اعلام کننده وضعیت مانند آژیر، بلندگو و .... منتقل می‎کند. برخی از پنل‎ها توانایی SMS کردن یا اعلام پیام ضبط شده با استفاده از تماس تلفنی شرایط ویژه مانند قطع برق، ایجاد خطای داخلی، بکار افتادن تشخیص دهنده ها و ... را دارند.

   

  برای دسترسی به دزدگیر های فایر وال بر روی لینک کلیک کنید. همچنین برای آگاهی از آخرین قیمت ها میتوانید به کانال تلگرام مستر برق به آدرس t.me/mrbargh مراجعه نمایید.

   

نظرات کاربران

نظر بدهید

{profishop:copyright} My title page contents