Top
دزدگیر اماکن برند فایر وا با تلفن کننده سیم کارتی  مدل F9

دزدگیر اماکن برند فایر وا با تلفن کننده سیم کارتی مدل F9

دزدگیر اماکن با تلفن کننده سیم کارتی،دارای صفحه نمایش فارسی و سخنگوی فارسی،8 زون باسیم و 8 زون بی سیم با قابلیت تفکیک،شنود صدای محیط و قابلیت نصب میکروفون خارجی،هشدار قطع برق، خط تلفن و ضعیف شدن باطری،4 رمز مستقل جهت کنترل 4 بخش مجزا

60 ماه گارانتی

 

همکاران محترم برای آگاهی از قیمت های همکاری با شماره تلفن 88917919 و 88919035 تماس حاصل فرمایید.

 


قیمت: 2940000 تومان

پنل مرکزی دزدگیر فایروال F9

مشخصات فنی
پنل مرکزی دزدگیر فایروال مدل F9 دارای ابعاد 25*30*10 سانتی متر است.  وزن این پنل 2500 گرم می باشد. جنس بدنه این پنل از جنس پلاستیک و نوع اتصال آن با سیم و بی سیم می باشد. گنجایش باتری این پنل 7200 میلی آمپر ساعت بوده و به همراه دو عدد ریموت و فیوز و سیم باتری و دفترچه راهنمای نصب به زبان فارسی است. این محصول فایروال دارای 5 سال گارانتی معتبر می باشد. از مشخصات این پنل می توان به دارا بودن 8 زون با سیم و 8 زون بی سیم، 2 عدد ریموت 5 دکمه برد بالای آنتن دار، قابلیت تفکیک زون‎ها، زون 24 ساعته اشاره نمود. این پنل دارای توانایی شنود صدای محیط است که با نصب یک عدد میکروفون خارجی میتوانیم صدای محیط را تقویت کرد. این پنل دارای 4 رمز مستقل جهت کنترل 4 بخش مجزا می باشد. هشدار قطع برق، قطع خط تلفن و هشدار ضعیف شدن باتری از مزایای این سیستم نسبت به نمونه های پیشین می باشد.

 

دزدگیر اماکن چیست؟
دزدگیر یا سیستم اعلام سرقت سیستمی است که به هنگام تشخیص عبور و مرور غیرمجاز از طریق مختلف، وضعیت را هشدار می‎دهد. دزدگیرهای متفاوت موجود در بازار علیرغم تفاوت‎های ظاهری، کارکرد مشابهی دارند. همه دزدگیرها دارای یک پنل مرکزی هستند که مغز متفکر دزدگیر محسوب می‎شود. این پنل از سویی داده‎ها را از تجهیزات تشخیص وضعیت مانند چشمی و دتکتور و ... گرفته و از طرف دیگر دستورات را به تجهیزات اعلام کننده وضعیت مانند آژیر، بلندگو و .... منتقل می‎کند. برخی از پنل‎ها توانایی SMS کردن یا اعلام پیام ضبط شده با استفاده از تماس تلفنی شرایط ویژه مانند قطع برق، ایجاد خطای داخلی، بکار افتادن تشخیص دهنده ها و ... را دارند.

 

 

برای دسترسی به دزدگیر های فایر وال بر روی لینک کلیک کنید. همچنین برای آگاهی از آخرین قیمت ها میتوانید به کانال تلگرام مستر برق به آدرس t.me/mrbargh مراجعه نمایید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

{profishop:copyright} My title page contents